PROČ NÁS VYBRAT ?

Vždy nadstandardní záruka na nátěry fasád 3 až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací


Desítky referencí realizovaných fasád, maleb a nátěrů, kamenných a mramorových koberců

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy zdarma

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci

 

Cenový rozpočet, který nabídnu a na kterém se domluvíme, nebude překročen.


Opravy, malby a nátěry, kamenné a mramorové koberce provádíme vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržuji termíny nástupu řemeslníků na zakázku a termín dokončení realizace zakázky.

 

Neúčtuji zálohy před nástupem na zakázku. Více info zde:

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasád –  renovace a opravy fasád

malířské a natěračské práce

 

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolíPraha a okolí

Jihočeský krajStředočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

leden - únor ............. 10%

Březen - Říjen ........ standartní sezonní ceny

Listopad - Prosinec ........ 10%

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

Svěřte vaši fasádu do rukou odborníků

Stavíte nový dům či chcete váš rekonstruovaný obléknout do nového kabátu? Chce to novou fasádu. Rádi bychom vám nabídli naše služby. Jsme tým českých profesionálních malířů a natěračů. Malby a nátěry jsou naším polem působnosti již více než patnáct let. Díky tomu máme spoustu zkušeností, které dodávají naší práci kvalitu.

 

Rádi byste zjistili, za jaké ceny nabízíme nátěr fasády? Přejděte na stránku zde.

Potřebujete znát ceny zateplení fasády? Navštivte stránku zde.

 

Garantujeme zodpovědný přístup, práci na profesionální úrovni a to vše za dostupné ceny.

Každý dům vyžaduje individuální přístup. Můžete se však spolehnout, že vždy použijeme pro nátěr fasády kvalitní nátěrové hmoty. Používáme pouze certifikované materiály od ověřených dodavatelů, aby byla zajištěna maximální kvalita výsledného efektu. Jsme připraveni zájemcům poskytnout komplexní řešení.

Můžete si proto na www.barevne-fasady.cz objednat zateplení fasády společně s nátěrem. Vždy upřednostňujeme především individuální požadavky a potřeby klienta. U nás můžete vybírat z celé řady barev a odstínů. Pokud si nevíte rady, nevadí. Naši odborníci vám rádi poradí, jakou fasádu zvolit pro váš rodinný dům, restauraci či školu.

Nátěrové systémy, které používáme, jsou velmi kvalitní, stálobarevné a s dlouhou dobou životnosti.

Můžete vybírat z barev akrylátových, silikátových nebo silikonsilikátových. Pokud váš dům stále pracuje a stará fasáda nevydrží a praská, máme pro vás řešení. Tím jsou nátěry fasád z pružných materiálů, které jsou elastické a vydrží. Naše služby poskytujeme vám na míru, takže nám neváhejte sdělit, jaké jsou vaše představy a požadavky.

Poskytneme vám kompletní servis od návrhu odstínu fasády přes zajištění případných povolení až po provedení odborného nátěru fasády. Svěřte váš dům do rukou odborníků. Neváhejte a kontaktujte nás na www.barevne-fasady.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

 

...........................................................................................

 

Nechte si provést odborný nátěr fasády

Máte-li nový či opravený dům, jistě chcete, aby vypadal co nejlépe. Celkový dojem domu vychází především z jeho vzhledu. Jakmile je zajištěna správná funkčnost, začne být důležitý vzhled. Máte-li váš dům již zateplen, je právě čas obléknout ho do nového kabátu. Určitě chcete, aby fasáda vašeho domu byla kvalitní a provedena pečlivě.

Zjednejte si na to profesionály, klikněte na www.barevne-fasady.cz

Kdo jiný lépe zvládne udělat fasádu vašeho domu podle vašich představ než odborný malíř a natěrač? Pavel Pravda a jeho řemeslný tým jsou vám vždy k dispozici. Jde o špičkové odborníky, kteří se malířskými a natěračskými pracemi zabývají již řadu let. Za tu dobu nasbírali mnoho zkušeností. Tito zkušení malíři pokojů a natěrači vám zhotoví fasádu na míru. Ať už poptáváte nátěr fasády rodinného domu nebo větších nebytových prostor, tito malíři a natěrači si s každou zakázkou hravě poradí.

Kompletní servis je samozřejmostí.

Potřebujete poradit s odstínem fasády? Chcete provést nátěr fasády na historickém objektu? Profesionální natěrači vám zajistí veškerá povolení, stavbu lešení, přípravu fasády pro finální nátěr a samozřejmě samotný konečný nátěr fasády. Nejdůležitější jsouprávě vaše požadavky. Služby jsou vždy řešeny individuálně podle náročnosti konkrétní zakázky. Na nátěry fasád používají zkušení malíři a natěrači pouze kvalitní certifikované nátěrové hmoty od renomovaných výrobců. Obraťte se na specialisty, kteří vám ochotně poradí s výběrem barevného odstínu, případně s kombinací odstínů, které budou vhodné pro fasádu vašeho objektu.

Veškeré nátěry fasád, které provádějí odborní řemeslníci z týmu Pavla Pravdy, jsou na špičkové úrovni, vyznačují se dlouhou životností a stálými barvami. Chcete-li kvalitu, obraťte se na www.barevne-fasady.cz