PROČ NÁS VYBRAT ?

NEÚČTUJEME PENÍZE (ZÁLOHY) PŘED NÁSTUPEM NA ZAKÁZKU!!!


S NÁMI VŽDY BEZ RIZIKA! (Platby v průběhu prací nebo po dokončení)

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy ZDARMA!

 

Cenový rozpočet, který dostanete nikdy nebude překročen

 

Nadstandardní záruka na nátěry fasád 3 až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci


Veškeré práce vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržujeme termíny nástupu řemeslníků na zakázku

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasád –  renovace a čištění fasád

malířské a natěračské práce

 

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolí

Jihočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

Březen - Říjen (standartní sezonní ceny)

Listopad - Únor (5 - 10% dle druhu prací)

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

 

Malíři pokojů, výhradně čeští řemeslníci

 

Chcete-li vymalovat bytový nebo nebytový prostor, jste na správné adrese. Náš tým tvoří výhradně čeští řemeslníci – kvalitní malíři pokojů s dlouholetou praxí. Veškeré malířské práce, které si u nás objednáte, provádíme s důkladnou pečlivostí a ve sjednaném termínu. Za nízké ceny vám nabízíme služby ve vysoké kvalitě, odvedené na profesionální úrovni.

 

veškeré informace na tel. 774 777 787 ( ihned ) nebo pište na info@barevne-fasady.cz ( do 48 hod. )

 

 

Malování pokojů včetně natěračských prací

 

Naše firma se rozhodně neuzavírá před novinkami a moderními technologickými postupy, které se objevují na trhu a které mohou významně přispět ke kvalitě práce. Součástí naší nabídky jsou nejen malby pokojů, ale také nátěry střech, fasád, oken a všechny další činnosti spojené s malířskými a natěračskými pracemi.

 

Naši malíři pokojů používají výhradně certifikované barvy a nátěry!

 

Při realizaci zakázek používají naši malíři pokojů pouze certifikované materiály, které odpovídají současným přísným normám a pocházejí od ověřených výrobců. Zákazníci mohou vybírat ze skutečně široké škály špičkových barev a laků, které tyto náročné normy a požadavky splňují. Ve většině případů se proto rozhoduje mezi barvami podle bělosti a složení materiálů, s přihlédnutím na malovaný podklad.

 

Malíři pokojů pro interiérové i exteriérové práce

 

Jak v interiérech, tak exteriérech jsou aplikace barevných odstínů pro zkušené malíře pokojů už samozřejmostí, a tak zákazníkům mohou profesionálně poradit při výběru vhodných barevných odstínů apod. K dispozici je přitom až několik tisíc odstínů všech možných barev. Kvalitní malíř pokojů již dokáže předem odhadnout, jak budou barvy v interiéru působit, jak ovlivní pocity člověka apod. Jsme tedy vždy ochotni každému ze zákazníků poskytnout potřebnou konzultaci.

 

Kde působíme?

 

Jako malíři pokojů pracujeme převážně v regionech: Praha a okolí, České Budějovice a okolí. Zde realizujeme jakékoliv zakázky v rozsahu malém i velkém, jako je například vymalování panelových bytů, rodinných domů nebo garáží. Obrátit se však na naši firmu můžete i v případě rozsáhlejší objednávky, a to v celém Jihočeském nebo Středočeském kraji. Máme dostatečnou praxi na zakázkách v takovém rozsahu, jako jsou nákupní centra, administrativní budovy, haly a jiné objekty.

 

Naši malíři pokojů pracují za velmi dobré ceny!

 

Ceny malířských prací, které zákazníkům účtujeme, jsou schopné konkurovat většině řemeslníků a firem. Přesná cena prací je vždy vypracovaná na základě zaměření a posouzení stavu malovaných ploch. Ceny jsou vždy v rámci možností individuálně přizpůsobeny každému zákazníkovi.

 

Základní informace pro určení ceny

 

Pokud potřebujete znát orientační ceny služeb, které si účtují malíři pokojů, potřebujeme od vás pár informací, na jejichž základě jsme schopni prozatím poslat cenu přibližnou, po osobním zaměření pak cenu přesnou a z naší strany závaznou.

Sdělte nám:

- město, kde se zakázka nachází

- přibližné výměry malovaných ploch

- v případě barevné malby číslo odstínu nebo sytost odstínu

- jaký je podklad malovaných ploch

- přibližný rozsah vyspravení podkladu před malováním

- funkci místnosti (kuchyň, obývací pokoj, garáž, fasáda, montážní hala atd.)

- termín realizace

V případě barevných maleb se cena určuje dle sytosti odstínu (čím sytější, tím dražší). Tato informace je pro určení ceny velmi důležitá.

 

Jak objednat malíře pokojů? Zavolejte, napište, obratem se dozvíte více informací!

 

Informace o aktuálních cenách, podrobnosti o nabízených službách či odborné rady vám obratem rádi poskytnou malíři pokojů s dostatečnou praxí. Kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 774 777 787  ( možné poslat sms  nebo prozvonit tel. zavolám nazpět ) nebo pomocí e-mailu: info@barevne-fasady.cz .