PROČ NÁS VYBRAT ?

NEÚČTUJEME PENÍZE (ZÁLOHY) PŘED NÁSTUPEM NA ZAKÁZKU!!!


S NÁMI VŽDY BEZ RIZIKA! (Platby v průběhu prací nebo po dokončení)

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy ZDARMA!

 

Cenový rozpočet, který dostanete nikdy nebude překročen

 

Nadstandardní záruka na nátěry fasád 3 až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci


Veškeré práce vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržujeme termíny nástupu řemeslníků na zakázku

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasád –  renovace a čištění fasád

malířské a natěračské práce

 

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolí

Jihočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

Březen - Říjen (standartní sezonní ceny)

Listopad - Únor (5 - 10% dle druhu prací)

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

Nátěr fasády

 

Základem pro vypočítání přesné ceny nátěru fasády je osobní prohlídka fasády domu. Cena je závislá na stavu a druhu podkladu. Níže uvedené ceny jsou platné pro České Budějovice a okolí. Pro Středočeský kraj  a Prahu jsou ceny individuální dle konkrétní zakázky a velikosti zakázky.

Neméně důležitý je také výběr materiálu. Fasádní barvy mohou být akrylátové, silikonové, silikátové a v poslední době i barvy s takzvanými nanočásticemi nebo mikrovlákny.

 

AKRYLÁTOVÉ BARVY – vysoce voděodpudivé, odolné proti povětrnostním podmínkám. Barvy jsou vhodné na všechny druhy starších hladkých nebo zrnitých fasádních povrchů – na štukové omítky, neomítnuté betonové a pórobetonové konstrukce, vláknocementové a dřevotřískové desky. Nedoporučujeme natírání nových – ještě nezkarbonizovaných vápenných a vápenocementových fasádních podkladů.

 

Ceník fasády - přibližně 200 Kč za m2 (cena za 2x nátěr akrylátovou fasádní barvou včetně hloubkové penetrace)

 

Záruka na nátěr štukové fasády až 5 let


SILIKONOVÉ BARVY – ekologické, vodou ředitelné silikonové fasádní barvy s dlouhodobou vysokou vodoodpudivostí a výjimečně vysokou paropropustností, odolné povětrnostním podmínkám. Barvy jsou vhodné na všechny druhy hladkých nebo zrnitých fasádních povrchů, zejména na vápenné a vápenocementové (vyzrálé alespoň jeden měsíc) štukové omítky. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

 

Ceník fasády - přibližně 220 Kč za m2 (cena za 2x nátěr silikonovou fasádní barvou, včetně hloubkové penetrace)

 

Záruka na nátěr štukové fasády až 10 let


SILIKÁTOVÉ BARVY – ekologické fasádní barvy vyrobené na bázi draselného vodního skla (splňují požadavky DIN 18363, odst. 2.4.1), vodoodpudivé, s výjimečně vysokou paropropustností, odolné povětrnostním podmínkám. Barvy jsou vhodné na všechny druhy hladkých nebo zrnitých fasádních povrchů, zejména na vápenné a vápenocementové (staré i nové – ještě nezkarbonizované) štukové omítky. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

 

Ceník fasády - přibližně 200 Kč za m2 (cena za 2x nátěr silikátovou fasádní barvou, včetně hloubkové penetrace)

Záruka na nátěr štukové fasády až 5 let

 


Speciální fasádní nátěry včetně ceníků

 

MIKROARMOVANÁ AKRYLÁTOVÁ BARVA – vyztužená speciálními vlákny, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, vysoce vodoodpudivá a paropropustná, odolná povětrnostním podmínkám. Barva je velmi vhodná pro nátěry hrubých nebo vlasově rozpraskaných fasádních povrchů, pro renovační nátěry starých dekorativních omítek a pro egalizační (zestejnoměrňující) nátěry nových vápenocementových (vyzrálých alespoň jeden měsíc) a silikátových dekorativních omítek. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

 

Ceník fasády - přibližně 230 Kč za m2 (cena za 2x nátěr mikroarmovanou fasádní barvou, včetně hloubkové penetrace)

Záruka na nátěr štukové fasády až 8 let


MIKROARMOVANÁ SILIKONOVÁ BARVA – vodou ředitelná silikonová fasádní barva vyztužená speciálními vlákny, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, dlouhodobou výjimečně vysokou vodoodpudivostí, vysokou paropropustností a sníženou špinivostí, mimořádně odolná povětrnostním podmínkám. Barva je velmi vhodná pro nátěry hrubých nebo vlasově rozpraskaných fasádních povrchů, pro renovační nátěry starých dekorativních omítek a pro egalizační (zestejnoměrňující) nátěry nových vápenocementových (vyzrálých alespoň jeden měsíc) a silikátových dekorativních omítek. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

 

Ceník fasády - 250 Kč za m2 (cena za 2x nátěr mikroarmovanou silikonovou fasádní barvou, včetně hloubkové penetrace)

Záruka na nátěr štukové fasády až 10 let

 


NANO - SAMOČISTÍCÍ MIKROARMOVANÁ SILIKONOVÁ BARVA – ekologická, vodou ředitelná silikonová fasádní barva se samočistícím a fotokatalytickým efektem, vyztužená speciálními vlákny, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, dlouhodobou výjimečně vysokou vodoodpudivostí a vysokou paropropustností, mimořádně odolná proti povětrnostním podmínkám. Barva je velmi vhodná pro nátěry hrubých nebo vlasově rozpraskaných fasádních povrchů, pro renovační nátěry starých dekorativních omítek a pro egalizační (zestejnoměrňující) nátěry nových vápenocementových (vyzrálých alespoň jeden měsíc) a silikátových dekorativních omítek. Nátěr má vysokou přídržnost k podkladu a odolává průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

 

Cena nano-samočistící mikroarmované silikonové barvy se určuje dle druhu odstínu, podkladu.

 

BIOVÁPENNÁ FASÁDNÍ BARVA – ekologická, vodou ředitelná fasádní barva vyrobená na bázi vápna, s přirozeným fungicidním a algicidním ochranným účinkem, výjimečně vysokou paropropustností, jednoduše zpracovatelná. Při dodatečné hydrofobizaci odolává všem povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Barva je vhodná na všechny druhy hladkých nebo jemně zrnitých fasádních povrchů, zejména na vápenné a vápenocementové (staré i nové – ještě nezkarbonizované) štukové omítky.

 

Ceník fasády - 200 Kč za m2 (cena za 2x nátěr biovápenou fasádní barvou, včetně hloubkové penetrace)

(Technická data výše uvedených barev převzata z webu výrobce barev JUB.)

 

 

Výše uvedené bez DPH ( soukromé osoby 12% nebo možnost fakturace na neplátce DPH ), firmy 21%

 

Nátěry fasád – pracovní postup – doporučení

 

Nacenění nátěru fasády začíná zjištěním, v jakém stavu se fasáda před nátěrem nachází. Na základě toho se doporučuje, jaký druh fasádní barvy je nejvhodnější, návrh pracovního postupu a jaký cenový strop jste ochotni akceptovat. Neboli čím kvalitnější materiál, tím vyšší zpravidla cena je (viz ceny výše).

Dalším důležitým faktorem je požadovaný odstín barvy fasády. Ceník odstínů určují dodavatelé fasádních barev, což nejsme schopni ovlivnit.

Ceník barvy se určuje dle druhu odstínu, vše je závislé na tom, kolik a jaké množství pigmentů jde do barvy. Čím tmavší odstín, tím je barva dražší. Čím pastelovější odstín vyžadujete, tím je nutné počítat s vyšší cenou za materiál i práci.

Dalším faktorem, který si málokdo uvědomuje, je spotřeba materiálu. Za prvé každý druh materiálu se vyznačuje jinou spotřebou na m2. U každého materiálu je potřeba dodržet doporučené množství aplikované barvy, pokud chceme, aby životnost nátěru byla co nejvyšší.

Za druhé každý podklad (štuk, břízolit, KZS systém atd.) má jinou savost a tím i spotřebu materiálu na m2. Málokdy se sejdou dvě stejné fasády se stejnou spotřebou materiálu.

Ceny také závislé na místě zakázky. V Českých Budějovicích jsou ceny nižší než např. v Praze z důvodu vyšších výdajů.

Proto je vždy nutné vše osobně posoudit přímo na zakázce.

 

Nátěry fasád – ceník na telefonu nebo e-mailu

 

 

Po – Ne: 8.00 – 20.00

V tyto hodiny jsem pro vás na telefonu připravený zodpovědět jakékoliv dotazy. Volejte a ptejte se na cokoliv!

Pavel Pravda
tel.: 774 777 787 ( možné poslat sms  nebo prozvonit tel. zavolám nazpět )

Pokud si přejete zjistit, na kolik vás přijde renovace – nátěr fasády, zavolete nebo napište, rád vám odpovím.

info@barevne-fasady.cz