PROČ NÁS VYBRAT ?

Nadstandardní záruka na nátěry fasád až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací


Desítky referencí realizovaných fasád, maleb a nátěrů

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy zdarma

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci

 

Cenový rozpočet, který nabídnu a na kterém se domluvíme, nebude překročen.


Opravy, malby a nátěry, zateplení fasád provádíme vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržuji termíny nástupu řemeslníků na zakázku a termín dokončení realizace zakázky.

 

Neúčtuji zálohy před nástupem na zakázku. Platíte až po předání zakázky. Více info zde:

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasádzateplení fasád –  renovace a opravy fasád

malířské prácekamenné koberce

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolíPraha a okolí

Jihočeský krajStředočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

leden - únor .............  10-15%

Březen - Říjen ........ standartní sezonní ceny

Listopad - Prosinec ........  5-10%

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

NÁTĚRY KONSTRUKCÍ

 

Natěračskému řemeslu se věnujeme už od začátku živnosti, od roku 1996. Všem zákazníkům tedy můžeme nabídnout dlouhodobé zkušenosti, praxi a dokonalou znalost veškerých technologických postupů. Nátěry konstrukcí provádíme zásadně pomocí certifikovaných materiálů od renomovaných výrobců.

 

Kvalitní nátěry konstrukcí za nízké ceny

 

Za velmi přijatelné ceny realizujeme zakázky v jakémkoli rozsahu. Jsme zkušení, výhradně čeští řemeslníci, zakládající si na precizně odvedené práci, na vysoké profesionální úrovni. Vždy pečlivě dodržujeme termíny nástupu natěračů na zakázku a stoprocentně garantujeme dodržení termínu, v němž mají být natěračské práce dokončeny.

 

Nátěry konstrukcí ocelových i dřevěných

 

Naše parta se zabývá nátěry dřevěných i ocelových konstrukcí, ať již v exteriérech nebo výrobních halách. Součástí naší činnosti jsou například nátěry ocelových konstrukcí stropů, veškerých konstrukcí v halách, nátěry sloupů osvětlení a vysokého napětí, nátěry vodojemů, zásobníků, mostů či lávek. Nátěry jednotlivých dřevěných či ocelových konstrukcí náš profesionální tým realizuje pomocí výškových prací z lana nebo pomocí sestavení lešení, případně, je-li to možné, přímo ze země.

 

Moderní postupy a nejnovější technologie

 

Při aplikacích barev vždy postupujeme podle přesných technologických postupů, daných jejich výrobcem či dodavatelem. Jsme schopni vám zaručit nejvhodnější typy a způsoby nátěrů, které určitá konstrukce vyžaduje. Naší předností jsou praktické zkušenosti v oblasti natěračských prací, ale nabídnout vám můžeme i odbornou znalost problematiky nátěrových hmot. Vybíráme ty nejkvalitnější materiály, s dlouhou trvanlivostí, za nejlepší možné ceny.

U veškerých natěračských prací je značnou výhodou dobře rozumět řemeslu a hlavně pečlivě dodržovat technologické postupy, tak aby nátěry opravdu vydržely mnoho let. Navíc vlastníme vysokotlaké zařízení, s nímž jsme schopni provádět velké množství prací během jednoho dne. Veškeré zakázky tedy realizujeme včas, bez zbytečných prodlev.

 

Nátěry konstrukcí provádíme v Jihočeském a Středočeském kraji, dle dohody v celé ČR, EU

 

Nátěry konstrukcí provádíme v Českých Budějovicích, Praze a okolí. K dispozici jsme ale také zájemcům z Jihočeského nebo Středočeského kraje. Vyhovíme Vám i v případě protipožárních nátěrů nebo ochranných, antikorozních nátěrů. V případě dohody jsme schopni provádět nátěry po celé ČR a EU.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pavel Pravda – krátký profesní životopis

 

Dobrý den, jmenuji se Pavel Pravda a rád bych Vám prostřednictvím tohoto webu představil partu řemeslníků v oboru malířském, natěračském a zednickém.

Tomuto řemeslu se věnuji od vyučení, a to od roku 1992. Čtyři roky po vyučení jsem pracoval jako zaměstanec a po čtyřech letech zkušeností založil v roce 1996 živnost na malířské a natěračské práce.

Od roku 2002 jsem na základě častých požadavků našich zákazníků rozšířil živnost o drobné zednické respektive zateplovací práce.

Dnes, po letech praxe, Vám mohu s klidným svědomím  nabídnout kvalitní a precizní služby mé a mých kolegů – řemeslníků. Tato parta se dávala dohromady více než šestnáct let, což pro Vás zákazníky může být zárukou kvalitně odvedené práce.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pro jakékoliv informace o nátěrech konstrukcí zavolejte, napište, obratem odpovím!

 

Veškeré vaše dotazy rád obratem zodpovím, budete-li mě kontaktovat. Můžete buď zavolat na telefonní číslo: +420 774 777 787, nebo se na mě můžete obrátit také pomocí e-mailu: info@barevne-fasady.cz – Pavel Pravda.

 

 

ONLINE POPTÁVKA ZCELA ZDARMA. ODPOVÍME - PŘIJEDEME - ZDARMA VYPRACUJEME PŘESNOU CENOVOU NABÍDKU.