PROČ NÁS VYBRAT ?

Nadstandardní záruka na nátěry fasád až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací


Desítky referencí realizovaných fasád, maleb a nátěrů

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy zdarma

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci

 

Cenový rozpočet, který nabídnu a na kterém se domluvíme, nebude překročen.


Opravy, malby a nátěry, zateplení fasád provádíme vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržuji termíny nástupu řemeslníků na zakázku a termín dokončení realizace zakázky.

 

Neúčtuji zálohy před nástupem na zakázku. Platíte až po předání zakázky. Více info zde:

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasádzateplení fasád –  renovace a opravy fasád

malířské prácekamenné koberce

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolíPraha a okolí

Jihočeský krajStředočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

leden .............  5-15%

Únor ..............  5-15%

Březen - Říjen ........ standartní sezonní ceny

Listopad - Prosinec ........  5-10%

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

Nechte si zateplit i váš dům

Jsme malíři pokojů a natěrači a myslíme to s vaším domem dobře. Zateplení fasád se věnujeme již více než osm let, takže máme v tomto oboru zkušeností na rozdávání. Jsme schopni splnit menší i větší zakázky. Zvládneme provést zateplení fasády rodinného domu stejně dobře jako zateplení fasády školy, bytového domu nebo kancelářské budovy.

 

 

Rádi byste zjistili, za jaké ceny nabízíme nátěr fasády? Přejděte na stránku zde.

Potřebujete znát ceny zateplení fasády? Navštivte stránku zde.

 

Zateplení fasád patří k našim hlavním činnostem

Vedle malířských a natěračských prací včetně protipožárních nátěrů a nátěrů fasád. Potřebujete-li více informací, kontaktujte nás na www.barevne-fasady.cz. Výsledkem naší práce je vždy kvalita. Soustředíme se na to, abychom ke každému klientovi přistupovali individuálně, snažíme se splnit očekávání zákazníka a reagujeme na jeho podněty, přání či připomínky. Náš pracovní tým je složen výhradně z českých odborných řemeslníků, kteří dokonale ovládají svou práci.

Pro zateplení fasád používáme vždy pouze certifikovaný zateplovací systém.

Naše práce je kontrolována dodavatelem zateplovacího systému, aby nedocházelo k odchylkám správného pracovního postupu zateplení fasády. Víme, že stavebnictví je velmi rychle se rozvíjející obor a stále jsou k dispozici nové materiály a postupy. Naši odborníci proto procházejí pravidelnými školeními, aby si dokázali poradit s jakýmkoli materiálem. Nabídneme vám tak nové stavební systémy, které jsou ověřené a plně funkční.

Všechny používané materiály jsou pečlivě kontrolovány a schváleny podle evropských norem ČNS a Evropské unie. Vyberete-li si nás pro realizaci vaší zakázky, doporučíme vám, jaký materiál je pro zateplení vašeho objektu nejvhodnější. Bude-li třeba před započetím zateplovacích prací provést úpravy podkladu, můžete se spolehnout, že vám zajistíme kompletní realizaci s kvalitními materiály od ověřeného výrobce. Neváhejte a navštivte nás na www.barevne-fasady.cz.

 

.................................................................................................................

 

 

Zateplením ušetříte

V dnešní době se velmi úzkostlivě dbá na úsporu energie. Starší domy a různé objekty je mnohem těžší vytopit, protože neutěsněným zdivem uniká teplo ven a vy tak platíte zbytečně za topení mnohem víc, než byste museli. Zkraťte vaše výdaje za topení, nechte si váš dům odborně zateplit.

Zateplování fasád se zabýváme již více než osm let.

Zaměstnáváme výhradně české řemeslníky s dlouholetou praxí v oboru, kteří vám dokáží poradit a odvádějí vždy profesionální práci. Můžete se spolehnout, že zakázky plníme včas, kvalitně a za ceny dostupné pro každého. Zateplování fasád provádíme u rodinných domků stejně dobře jako u kancelářských budov či škol. Sledujeme pro vás nejnovější trendy stavebního řemesla, ověřujeme nové materiály a pravidelně se školíme, abychom se seznámili s nejnovějšími technologickými postupy a zajistili vám tak ten nejlepší možný servis.

Pro více informací klikněte na www.barevne-fasady.cz , kde se dozvíte vše podstatné.

Kromě zateplování fasád jsme schopni vám zajistit profesionální malby a nátěry konstrukcí, protipožární nátěry i nátěry fasád. Díky tomu vám můžeme poskytnout komplexní služby. Nemusíte tak shánět zvlášť firmu pro zateplení domu a natření fasádní barvy, svěřte tyto úkoly nám a máte po starostech.

Při práci používáme vždy ověřené certifikované materiály, které splňují veškeré potřebné normy ČNS a Evropské unie.

U nás se můžete spolehnout, že vám po prohlídce nemovitosti, na které se má pracovat, doporučíme, jaký systém zateplení je pro váš objekt nejvhodnější. Nejčastěji aplikujeme dva systémy zateplení fasád. Jedná se o kompletní zateplovací systém s polystyrenem, druhý s minerální vatou. Neváhejte a svěřte váš dům do zkušených rukou naší party řemeslníků.

Navštivte www.barevne-fasady.cz a neváhejte nás kontaktovat.